top of page

O garážích

20210318_120047.jpg

Motokabina je vyrobena ze dvou polyetylenových (LLDPE) skořepin o tloušťce 7 mm +/- 1 mm, přičemž jedna je pevně přichycena k podstavě a druhá se na kloubu překlápí o 90 st. vpřed, dále kovovou podstavou, která je taktéž ze dvou kusů přední je žárově zinkována, zadní je žárově zinkována a opatřena povrchovou protiskluzovou černou úpravou, pro lepší najíždění je ve směru jízdy na podstavě namontován malý nájezd.

 

Přední část podstavy je uvnitř vybavena nastavitelným nosičem předního kola motocyklu. Motokabina je vybavena těsněním, na dotykové straně překlápěné skořepiny, dále jsou skořepiny vybaveny na čelní straně obloukovou výztuhou, tak aby v zavřeném stavu byly výztuhy proti sobě a nemohlo ve spoji dojít k deformaci.

 

Všechny kovové části jsou ošetřeny žárovým zinkováním. Pro snadnější překlápění skořepiny jsou na obou stranách instalovány pomocné pružiny. Na výztuhách jsou dále otvory a 2 protilehlé háčky na odložení oděvů a jiného moto příslušenství. Motokabina se dá uzamknout, na překlápěné polovině je instalován zámek, který znemožňuje přetáčení skořepiny, zamknutím k podstavě. Motokabina je v podstavě opatřena 8 mi otvory pro přikotvení k povrchu.

Max opening dimentions-1.png

Technické data

Materiál skořepiny:                LLDPE tl. 7mm +/- 1mm

Délka v zavřeném stavu:                                 3.130mm

Délka v otevřeném stavu:                               3.500mm

Šířka:                                                                 1.360mm

Výška v zavřeném stavu:                                  1.750mm

Výška v otevřeném stavu:                                1.790mm

Váha:                                                                     145 kg

bottom of page